BET_ATENY_BARWY_WINOBRANIA-225x225

Libet Kostki Brukowe

Chcąc cieszyć się ładnym ogrodem i podwórkiem z całą pewnością przydatna będzie kostka brukowa libet. Jednak zanim zdecyduje się na konkretny model warto wiedzieć jakie cechy powinna ona spełniać.

kostka brukowa libet

Kostka brukowa Libet i jej cechy

Najważniejszą cechą kostki brukowej jest jej odpowiednia grubość, która powinna wynosić co najmniej 6 centymetrów. Jednak sama kostka libet to nie wszystko. Bardzo istotną kwestia jest odpowiednio wykonana podbudowa, której grubość musi być dostosowana do obciążenia jakie będzie musiała znosić. W przypadku ruchu pieszego zwykle podbudowa ma grubość 10-20cm natomiast w przypadku ruchu kołowego może być to nawet od 25 do 40cm.

Ważne jest także, aby kostka brukowa libet, która będzie stosowana spełniała odpowiednie standardy jakościowe. Zawsze lepiej jest wybrać kostkę najwyższej klasy niż później mieć problem z niską jakością zrealizowanego projektu. Należy bardzo ostrożnie wybierać dostawce konkretnego produktu, aby nie trafić na wadliwą serię. Libet to minimalnie droższy materiał na tle konkurencji. Polecamy.

Akropol

Behaton

Farmerska

Holland

Natulit

Natulit Massimo

Piccola

Quadro

Via Castello

Via Trio

Post Author: Kostka brukowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *