Producenci kostki

Kostka brukowa, która z jednej strony może udekorować otoczenie, a z drugiej strony jest używana do budowy potrzebnych dróg, chodników i placów, stanowi produkt, na który jest bardzo duże zapotrzebowanie. Stąd zapewne tak wiele firm oferuje usługi brukarskie, prześcigając się w promocjach czy rabatach. Każdy usługodawca chce się czymś wyróżniać – nietypowym portfolio, konkurencyjnymi cenami, różnorodnymi wzorami i kolorami. Za punkt honoru stawiają sobie także jakość usług, aby liczba zleceniodawców wciąż wzrastała.

Wybierając producenta, dystrybutora czy wreszcie firmę oferującą usługi brukarskie, należy mieć na uwadze opinię, jaką się oni cieszą. Dobra renoma danego przedsiębiorstwa powinna zapewnić bezpieczeństwo inwestycji. Nie zawsze niska cena idzie w parze z jakością, dlatego usługodawcę wybrać najlepiej po dokładnym przeanalizowaniu tego, co piszą o tych firmach internauci, m.in. na forach internetowych lub w katalogach, gdzie każdy może wystawić notę i dopisać komentarz dotyczący usług danej firmy.

Jednym z producentów kostki jest Bazalt powstały w 1991 roku, który oferuje kostki standardowe, ekskluzywne, stylizowane, antykowane, ekologiczne i uszlachetniane. Długą tradycję ma firma ZIEL-BRUK, od 1983 roku produkująca elementy betonowe, która swoją fabrykę ma w Gorzowie Wlkp. Kilka lat później, bo w 1989 roku, powstało przedsiębiorstwo JADAR, najbardziej znane jako producent kostki brukowej w Polsce. Swoje fabryki posiada w Radomiu i Skaryszewie, natomiast składy fabryczne w Grójcu i Ostrowie Świętokrzyskim.

Producenci kostki brukowej to, jak widać, firmy z tradycją. Podobnie rzecz się ma w przypadku PATER FIRMA działającej od 1976 jako zakład malarski, a od 1989 jako hurtownia materiałów budowlanych w Siemiatyczach. Zakład produkcji kostki brukowej rozpoczął działalność cztery lata później. Ceny w różnych zakładach nieznacznie się od siebie różnią. Najbardziej znani producenci oferują głównie kostki betonowe, a do tego płyty, krawężniki, obrzeża oraz elementy małej architektury.

Post Author: Kostka brukowa